Studio met eigen terras, kelder en parkeerplaats
Deze functioneel ingedeelde studio is gelegen in de Residentie Oostduinkerke Plaza I en beschikt over een leefruimte met open keuken die uitgeeft op een zonnig terras met zicht op de duinen aan de achterzijde van het gebouw. De praktische slaaphoek bevindt zich in de gang en zorgt voor een efficiënte indeling. De badkamer is voorzien van een bad, lavabo en toilet.
In het garagecomplex beschikt u over een privatieve kelderberging en een eigen staanplaats, beide inbegrepen en vlot bereikbaar.
Ideaal als tweede verblijf of als interessante investering!
Interesse? Contacteer ons voor meer informatie of een bezoek.
| Adres: | IJslandplein 19/0303 Oostduinkerke |
| Referentie: | Plaza I I3E |
| Vraagprijs: | € 210.000 |
| Type: | Studio |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Bewoonbare opp.: | 42 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1986 |
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Keuken: | Ja, Open keuken |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | 5 m² |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260325-0003832056-RES-1 |
| EPC Index: | 175,00 kWh/(m² jaar) |
| EPC Geldig tot: | 25/03/2036 |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |