Exclusief nieuwbouwappartement in residentie Dunas
Dit appartement maakt deel uit van de exclusieve nieuwbouwresidentie Res. DUNAS, ideaal gelegen op amper 50 meter van de zeedijk en het strand van Oostduinkerke. Dankzij de rustige maar centrale ligging bevinden winkels, restaurants en terrasjes zich op wandelafstand.Dit lichtrijke appartement op het derde verdiep beschikt over een zonnig, zuidgericht terras, grote raampartijen en een stijlvolle afwerking met hoogwaardige materialen. Daarnaast geniet u van hedendaags comfort dankzij energiezuinige technieken zoals een warmtepomp, zonnepanelen en vloerverwarming.
De oplevering is voorzien tegen eind juni. Het appartement wordt volledig geschilderd opgeleverd en ook de verlichting zal volledig afgewerkt zijn, zodat u enkel nog uw meubels hoeft te plaatsen om meteen te kunnen genieten.
Het betreft een nieuwbouwproject, waardoor de verkoop onder het btw-stelsel valt.
Een ideale opportuniteit als vaste woonst of als tweede verblijf aan zee. Neem gerust contact met ons op voor meer informatie of een bezoek.
| Adres: | Albert I Laan 47/0301 Oostduinkerke |
| Referentie: | DUNAS 3.1 |
| Vraagprijs: | € 440.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij oplevering |
| Bewoonbare opp.: | 75 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2024 |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | 9 m² |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Vloerverw. geheel, Warmtepomp |
| Verwarmd water: | Warmtepomp |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Energielabel: | A++ |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |