Zuidgericht gelijkvloers 1slpk appartement met zonneterras en duinenzicht nabij zee
Zuidgericht gelijkvloers appartement in Residentie Plaza II, ideaal gelegen op wandelafstand van zee en dijk. Dit praktisch ingerichte appartement biedt u een aangenaam en comfortabel verblijf aan de kust.
Indeling:
Lichtrijke leefruimte met open keuken, uitgevend op een zonnig terras waar u in alle rust kunt genieten. Verder beschikt het appartement over één slaapkamer en een badkamer met lavabomeubel, douche en toilet. Als extra troef geniet u van een mooi, open uitzicht op de duinen.
Meer info of een bezoek? Aarzel niet om ons te contacteren.
| Adres: | Zandzeggelaan 10/GV03 Oostduinkerke |
| Referentie: | PLAZA II Z GV03 |
| Vraagprijs: | € 210.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Bewoonbare opp.: | 36 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1994 |
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Terras: | 12 m² |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Tramknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Elektriciteit |
| EPC Certificaat Nr.: | 20250124-0003512770-RES-1 |
| EPC Index: | 408,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | E |
| Renovatieplicht: | Ja |
| EPC Geldig tot: | 24/01/2035 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geïnventariseerd erfgoed |
|
Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen
|